STRIDSYXA, Polen, smidesjärn.

STRIDSYXA, Polen, smidesjärn.
3718911. STRIDSYXA, Polen, smidesjärn.

Längd: 75cm
Yxa: 19x12cm
Stämplad med den polska örnen.

Skaftet nytillverkat, bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 75cm
Yxa: 19x12cm

Antal besök: 627