MATTA, persisk, ca 320 x 260 cm.

3718758. MATTA, persisk, ca 320 x 260 cm.

Polykroma färger.

Kraftig slitage, skador, lagningar, hål, äldre malskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykroma färger.

Antal besök: 521