SOFFBORD, idegran, engelsk stil.

3718601. SOFFBORD, idegran, engelsk stil.

Längd 126, bredd 40-84, höjd 53 cm.

Bruksslitage, kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kantskador.

Antal besök: 332