STRINGHYLLA, 1950/60-tal.

STRINGHYLLA, 1950/60-tal.
37185. STRINGHYLLA, 1950/60-tal.

3 hyllplan i teak, längd 77,5, bredd 30, höjd 77,5 cm.

Smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fanérskador.

Antal besök: 932