CHIFFONJE, sengustaviansk, Daniel Sehfbom (mästare 1800-1837) Stockholm.

37182. CHIFFONJE, sengustaviansk, Daniel Sehfbom (mästare 1800-1837) Stockholm.

Mahogny. Längd 93, bredd 48, höjd 115 cm.

Fanerskador. Skador. Slitage. Sprickor. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 993