HYLLGAVLAR, stringstil, svartlackerat järnrör, 1900-talets mitt.

3718075. HYLLGAVLAR, stringstil, svartlackerat järnrör, 1900-talets mitt.

Gavlar till bokhylla. Höjd 112 cm, djup 38 cm. För hyllplan med bredd max 25,5 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Färgslitage med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 276