SKULPTUR, "De Tre Aporna", metall/konstmassa, 1900-talets senare hälft.

371757. SKULPTUR, "De Tre Aporna", metall/konstmassa, 1900-talets senare hälft.

På svart sockel. Av metall överdraget med konstmassa.
Höjd 11 cm.
Längd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.
Längd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 716