ANTECKNINGSHÅLLARE, Louis Vuitton, Paris, Frankrike, läder, 1900-talets senare hälft.

371744. ANTECKNINGSHÅLLARE, Louis Vuitton, Paris, Frankrike, läder, 1900-talets senare hälft.

Monogram-canvas. Försluts med knapp. Sju kreditkortsfack, pappersklämmor samt ett fack för anteckningsblock invändigt.
Märkt Louis Vuitton, Paris, made in France invändigt samt märkt Louis Vuitton på knapp.
18 x 13,5 cm.

Bruksslitage (ställvis något hårdare), fläckar, rygg något släppt upptill.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 13,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 017