ANTECKNINGSHÅLLARE, Louis Vuitton, Paris, Frankrike, läder, 1900-talets senare hälft.
371744. ANTECKNINGSHÅLLARE, Louis Vuitton, Paris, Frankrike, läder, 1900-talets senare hälft.
Monogram-canvas. Försluts med knapp. Sju kreditkortsfack, pappersklämmor samt ett fack för anteckningsblock invändigt.
Märkt Louis Vuitton, Paris, made in France invändigt samt märkt Louis Vuitton på knapp.
18 x 13,5 cm.
Bruksslitage (ställvis något hårdare), fläckar, rygg något släppt upptill.
18 x 13,5 cm.