BÅTAR, 14 delar, plast och plåt, bl.a. Japan och England.

37172. BÅTAR, 14 delar, plast och plåt, bl.a. Japan och England.

Längd ca 11-35 cm.

Skador, slitage, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 11-35 cm.

Antal besök: 694