LJUSSTAKAR, 1 par, keramik, Josef Ekberg, Gustavsberg, 1930-tal.

371716. LJUSSTAKAR, 1 par, keramik, Josef Ekberg, Gustavsberg, 1930-tal.

Höjd 13,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 665