INSTANTOGRAPH, "The 1893 Instantograph", Thornton Pickard, Lancaster's patent, mahogny/mässing, 1800-talets slut.

371712. INSTANTOGRAPH, "The 1893 Instantograph", Thornton Pickard, Lancaster's patent, mahogny/mässing, 1800-talets slut.

I originalväska med diverse tillbehör (ej helt komplett).
Svart bälg.
31 x 29 cm.

Bruksslitage, märken, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart bälg.
31 x 29 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 919