HYLLKONSOL, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

37166. HYLLKONSOL, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

Ek. Längd 100 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Längd 100 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 1 218