ERIK OLSON. Komposition, färglitorgrafi, signerad, daterad 1974 samt numrerad 143/250.

371662. ERIK OLSON. Komposition, färglitorgrafi, signerad, daterad 1974 samt numrerad 143/250.

Bildyta ca 41 x 35 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 41 x 35 cm.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 756