SPEGEL, barockstil, 1900-talets andra hälft.

3716508. SPEGEL, barockstil, 1900-talets andra hälft.

Mått ca 80x100cm.

Bruksslitage, märken, baksidans papper trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 80x100cm.

Antal besök: 216