LENNART JIRLOW. Konstnärs attiraljer, färglitografi, signerad med initialer.

371647. LENNART JIRLOW. Konstnärs attiraljer, färglitografi, signerad med initialer.

Bildyta 22 x 20 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 22 x 20 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 1 631