ROLAND SVENSSON. "VINTERLAND".

3716094. ROLAND SVENSSON. "VINTERLAND".

Signerad, numrerad 12/200, bildyta ca 25.5x40 cm ramyttermått 53x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 210