PUNSCHMUGGAR, KAFFESKEDAR M M, silver, 18 delar, 1900-tal.

371608. PUNSCHMUGGAR, KAFFESKEDAR M M, silver, 18 delar, 1900-tal.

12 kaffeskedar "Disa", MGAB ; Längd 12 cm.
Etui till kaffeskedarna medföljer.
5 punschmuggar, Cesons; Diam 6,5 cm.
1 sockerskkovel, utländska stämplar; Längd 12 cm.
Total vikt 338 g.

Obetydligt ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 338 g.

Antal besök: 672