HOLGER BÄCKSTRÖM OCH BO LJUNGBERG. MULTIPEL, 1969.

3715977. HOLGER BÄCKSTRÖM OCH BO LJUNGBERG. MULTIPEL, 1969.

Signerad, daterad 1969/, numrerad 27730, yttermått 25,5x25,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 412