GRYTHYTTAN. Trädgårdsmöbler 1900-tal (6 delar).

3715684. GRYTHYTTAN. Trädgårdsmöbler 1900-tal (6 delar).

Trädgårdsmöbler från Grythyttan bestående av bord, fyra stolar samt en karmstol.

Höjd bord: 78cm
Diameter bord: 100cm
Höjd karmstol: 90cm
Höjd stolar: 82cm.

Bruks- och åldersbaserat slitage, färgbortfall, märken och sprickor, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd bord: 78cm
Diameter bord: 100cm
Höjd karmstol: 90cm
Höjd stolar: 82cm.

Antal besök: 630