SANDQVIST, portfölj, "Alice".

SANDQVIST, portfölj, "Alice".
3715196. SANDQVIST, portfölj, "Alice".

I svart skinn, top handle-modell med avtag- och justerbar axelrem, dragkedja och detaljer i matt vitmetall, fodrad i svart canvas, invändigt med avtagbart nyckelband, laptopfack samt fem mindre fack varav ett med dragkedja, märkt "Sandqvist", mått ca 36x26x8cm.

Bruksslitage, slitna hörn, repor, vita märken, invändigt med fläckar. Plomberad, vid bruten plombering hävs ångerrätten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 439