LJUSSTAKAR, ett par, silver, totalvikt ca 927 gram stämplad CB, Birmingham, 1906.

371507. LJUSSTAKAR, ett par, silver, totalvikt ca 927 gram stämplad CB, Birmingham, 1906.

Höjd ca 19 cm.
Ifyllt med stenmassa.

Hårt slitage, skador varav ena med extensiva skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.
Ifyllt med stenmassa.

Antal besök: 706