SÄNG, metall, 18/1900-tal.

SÄNG, metall, 18/1900-tal.
371480. SÄNG, metall, 18/1900-tal.

Bäddmått ca 192 x 74 cm.

Slitage, renoverad och kompletterad, färgbortfall, repor och märken, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bäddmått ca 192 x 74 cm.

Antal besök: 1 351