GLASSERVIS, 33 delar, Rolf Sinnemark för Boda, 1900-talets andra hälft.

371461. GLASSERVIS, 33 delar, Rolf Sinnemark för Boda, 1900-talets andra hälft.

12 ölglas; Höjd 15,5 cm.
9 vinglas; Höjd 12,5 cm.
11 snapsglas; Höjd 7,5 cm.
1 kanna; Höjd 22 cm.

Smärre bruksslitage.
1 vinglas med kantspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 ölglas; Höjd 15,5 cm.
9 vinglas; Höjd 12,5 cm.
11 snapsglas; Höjd 7,5 cm.
1 kanna; Höjd 22 cm.

Smärre bruksslitage.
1 vinglas med kantspricka.

Antal besök: 757