SÄNG, metall, 18/1900-tal.

371460. SÄNG, metall, 18/1900-tal.

På hjultrissor, bäddmått ca 200 x 90 cm.

Omfattande slitage, färgbortfall, rostangrepp, delar saknas, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 631