VITRINSKÅP, ek, jugend. 1900-talets början.

371414. VITRINSKÅP, ek, jugend. 1900-talets början.

Betsad ekfaner. Glasdörr med bakomliggande hyllor. Längd 68, bredd 29, höjd 130 cm.

Slitage. Repor. Märken. Mindre fanerskada på ovansidan. Bakstycket har släppt från några spikar. Krönet lite lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 739