KAKFAT PÅ FOT samt DIVERSE ASSIETTER, pressglas, 1900-tal.

371410. KAKFAT PÅ FOT samt DIVERSE ASSIETTER, pressglas, 1900-tal.

3 kakfat, diameter 19 - 26 cm.
Diverse assietter 4 + 5 + 8.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse assietter 4 + 5 + 8.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 036