JOHN CARLSON. "Gränsgatan", olja på pannå, signerad och daterad 1968.

37141. JOHN CARLSON. "Gränsgatan", olja på pannå, signerad och daterad 1968.

38 x 46 cm.

John Carlson (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

John Carlson (1896–1979)

Antal besök: 1 606