FICKUR, silver, "spindelur", "G. Beifield". 1800-tal.

371391. FICKUR, silver, "spindelur", "G. Beifield". 1800-tal.

Märkt "G. Beifield". Diameter 46 mm, vikt 110 gram.

Slitage. Buklor. Repor. Märken. Skadad urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 667