PRYDNADSFÖREMÅL, metall, trä och lackarbete, 10 delar, Kina, 1900-tal.

371384. PRYDNADSFÖREMÅL, metall, trä och lackarbete, 10 delar, Kina, 1900-tal.

4,5-7,5 cm.

Bruksslitage
Pennorna ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

4,5-7,5 cm.

Bruksslitage
Pennorna ej genomgångna.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 804