RICHARD MÜLLER. Etsning.

RICHARD MÜLLER. Etsning.
3713784. RICHARD MÜLLER. Etsning.

Pekinese hund, signerad samt daterad 1922, 7x8,2 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 206