SPEGEL, björk med intarsia, Art Deco.

371364. SPEGEL, björk med intarsia, Art Deco.

111 x 52 cm.

Smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

111 x 52 cm.

Smärre fanerskador.

Antal besök: 1 358