G PLAN. ETT UTDRAGBART MATBORD OCH STOLAR (6).

3713585. G PLAN. ETT UTDRAGBART MATBORD OCH STOLAR (6).

Det ovala förlängningsmatbordet i teak från mitten av 1900-talet med invändig bladmekanism (73 cm höjd, 162 cm bredd som sträcker sig upp till ca. 207 cm), 112 cm djup, tillsammans med en uppsättning av fem G Plan matstolar. (6).

Solid skick, märken och lite tyngre slitage på toppen, några skav, etc. också.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 320