FÄLLKNIV, Muela Spanien.

FÄLLKNIV, Muela Spanien.
3713107. FÄLLKNIV, Muela Spanien.

Längd utfälld ca. 31cm, infälld ca. 20,5cm.
Slida i läder.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slida i läder.

Antal besök: 461