MATBORD, 1970/80-tal.

MATBORD, 1970/80-tal.
3712950. MATBORD, 1970/80-tal.

Furu. Rund delbar skiva, två iläggsskivor à 50 cm. Delbar centralfot. Diam 120, höjd 72 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 678