BOKHYLLEBELYSNING, metall, Philips, Typ 667, 1960-tal.

3712862. BOKHYLLEBELYSNING, metall, Philips, Typ 667, 1960-tal.

Längd ca 51 cm.

Bruksslitage. Smärre ytslitage/repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 51 cm.

Antal besök: 146