GILLIS LUNDGREN. Hurts, "Tore", IKEA, 1900-talets mitt.

3712861. GILLIS LUNDGREN. Hurts, "Tore", IKEA, 1900-talets mitt.

Höjd 70 cm, bredd 40 cm, djup 49 cm.

Bruksslitage, kantskador, repor.

Gillis Lundgren (1929–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gillis Lundgren (1929–2016)

Antal besök: 1 409