Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
GYULA METYKÓ. Lekande barn, olja på duk, signerad.
371266. GYULA METYKÓ. Lekande barn, olja på duk, signerad.
50 x 60 cm.
Lätt gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 60 cm.
Lätt gulnad.
Helsingborgs Auktionskammare
1 042