RÖLLAKANMATTA, signerad LT.

RÖLLAKANMATTA, signerad LT.
371251. RÖLLAKANMATTA, signerad LT.

Geometriskt mönster. 200x142 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 946