GEORGES POINT. Komposition, färglitografi, signerad Point.

371229. GEORGES POINT. Komposition, färglitografi, signerad Point.

9/45, ramstorlek 58 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

9/45, ramstorlek 58 x 58 cm.

Antal besök: 2 304