GEVÄR, slaglås, med laddstake, 1800-tal.

3712193. GEVÄR, slaglås, med laddstake, 1800-tal.

längd 132 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 132 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 454