OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BORDSUR/STATY, metall, signerad Virtus.

3712088. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BORDSUR/STATY, metall, signerad Virtus.

Höjd 49 cm.
Bredd 40 cm.
Djup 21 cm.
Vikt ca 9 kg.

Bruksslitage. Ej testad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.
Bredd 40 cm.
Djup 21 cm.
Vikt ca 9 kg.

Antal besök: 481