KNIV, Rigid USA, 1900-talet.

KNIV, Rigid USA, 1900-talet.
3711861. KNIV, Rigid USA, 1900-talet.

Komplett med slida och låda,
Totallängd ca. 20,5cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komplett med slida och låda,
Totallängd ca. 20,5cm.

Antal besök: 296