EN BÖJTRÄHATT/KAPPSTÄLL.

EN BÖJTRÄHATT/KAPPSTÄLL.
3711707. EN BÖJTRÄHATT/KAPPSTÄLL.

Med en vänd kolonn, fyrkantiga ben och 12 platser hängande ”krokar”. Höjd 185cm x Diameter 47cm.

Allmänt slitage med märken och repor, kommer att kräva stabilisering, trä eventuellt missformat. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 141