ARMBANDSUR, Omega Seamaster, automatic, 1960-tal.

3711415. ARMBANDSUR, Omega Seamaster, automatic, 1960-tal.

Guld på stål, urtavla med förgyllda index samt arabiska siffror.

Diameter ca 34 mm.

Krona utbytt, urtavla med smuts i mitten, slitage & repor, nagg i glas, ej fungerande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 34 mm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 714