GOLVUR, grönmålat, 1800-tal.

GOLVUR, grönmålat, 1800-tal.
3711253. GOLVUR, grönmålat, 1800-tal.

Skuren dekor, 2 lod samt pendel medföljer, höjd ca 206 cm.

Senare bemålning, slitage, skador, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 204