PROVDOCKA, dam, 1950/60-tal.

PROVDOCKA, dam, 1950/60-tal.
371032. PROVDOCKA, dam, 1950/60-tal.

Höjd på bild 150 cm.

Bruksslitage och mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bild 150 cm.

Antal besök: 773