STUDSSKOR, 1900-tal.

STUDSSKOR, 1900-tal.
3710222. STUDSSKOR, 1900-tal.

Storlek 7.
Innersulans längd 25cm.

Bruksslitage, rostangrepp, gummi med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
3710222. STUDSSKOR, 1900-tal.

Storlek 7.
Innersulans längd 25cm.

Antal besök: 403