JEAN WILTON-JOHANSSO. Pastell.

3709855. JEAN WILTON-JOHANSSO. Pastell.

Stilleben, signerad, 15x36 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 148