3709715. EN SNIDAD VALNÖT TRE-DÖRRARS COMPACTUM GARDEROB.
Tidigt till mitten av 1900-talet öppnas de kvartsfanerade dörrarna för att avslöja tre fack monterade för upphängning, hyllor, lådor, bagageutrymme etc..
191 cm hög x 169 cm bred x 51 cm djup.
Förlust av färg, stötar, märken och repor överallt.