EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.
370964. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Fast stoppad sits och rygg. Klädda i lejongul plysch med medaljonger.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
370964. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 314